V soboto je turnir!

0
shares
Bodi prvi, ki stran deli na družabnih omrežjih
Deli na Facebooku
Deli na Twittru
Delin na Google+
Deli na LinkedInu
Deli na Pinterestu
Deli na StumbleUpon
+
Kaj je to?

12. tradicionalni GD turnir

Dvanajsti, že tradicionalni Green Dragons nogometni turnir bo potekal v soboto, 3.9.2016 od 10:00 do 17:00 v Jami za Bežigradom. Vabljeni vsi navijači Olimpije na pivo, hamburger, razprodajo artiklov in na druženje.

Tekmovalni del turnirja

Prijavljene ekipe


  1. Autsajdrs
  2. Podmladek
  3. Fužinci
  4. Zelene žolne
  5. Artur Štern fan club
  6. GD Mevlje
  7. Združena rudniška desnica
  8. Klub Ljubiteljev
  9. Stoka Sever
  10. GD Domžale
  11. EVL
  12. Zadnja linija

Pravila turnirja


  1. Igra se 2*10 minut.
  2. Igra se z žogami, ki jih zrihta vodstvo
  3. Ekipa šteje maksimum 8 igralcev – menjave niso dovoljene
  4. Igra se 4+1.
  5. Razpored se določa po naslednjih kriterijih – medsebojna tekma, gol razlika, dani goli.
  6. Če je po rednem delu v playoffu rezultat izenačen se streljajo trije penali.
  7. Prijava za udeleženca na turnirju je 15 EUR. Vodja ekipe pobere denar od vseh članov ekipe in prevzame in majice in kupone.
  8. Za prijavo dobiš dve majici, 2 kupona za pivo in 1 kupon za hamburger.
  9. Če nisi prijavljen kot igralec, lahko isti paket dobiš po isti ceni.
  10. Samo majica pride 7 EUR.
  11. Pijača stane 1 EUR (voda, cockta, pivo)
  12. Hamburger stane 2 EUR.
  13. Prijave se odprejo ob 9:00, prve tekme pa so že ob 10:00. Bodite točni!
  14. Umetna trava je nova, zato brez cigaret in podobnih stvari na igrišču!

Redni del turnirja

Skupina A


  1. Klub Ljubiteljev
  2. Autsiders
  3. Podmladek

Razpored


10:00 Klub Ljubiteljev:Podmladek, igrišče 1.


11:00 Autsajders:Podmladek, igrišče 1.


12:00 Klub ljubiteljev:Autsajders, igrišče 1.

Skupina B


  1. Stoka Sever
  2. Zelene žolne
  3. Združena rudniška desnica

Razpored


10:00 Stoka Sever:ZRD, igrišče 2.


11:00 ZRD:Zelene Žolne, igrišče 2.


12:00 Stoka Sever:Zelene Žolne, igrišče 2.

Skupina C


  1. Fužinci
  2. Zadnja linija
  3. Domžale

Razpored


10:30 Domžale : Zadnja linija, igrišče 1.


11:30 Fužinci : Domžale, igrišče 1.


12:30 Fužinci : Zadnja linija, igrišče 1.

Skupina D


  1. EVL
  2. GD Mevlje
  3. Artur Štern Fan club

Razpored


10:30 Artur štern FC:Mevlje, igrišče 2.


11:30 Mevlje:EVL, igrišče 2.


12:30 EVL:AŠ FC, igrišče 2.

Playoff

Četrtfinale


A1 : C2, 13:15, igrišče 1


B1 : D2, 13:15, igrišče 2


C1 : A2, 13:45, igrišče 1


D1 : B2, 13:45, igrišče 2

Polfinale


Zmagovalec prvega para – 14:15, igrišče 1


Zmagovalec drugega para – 14:45, igrišče 1

Finale


15:30

Razprodaja izdelkov

Vse po 2 EUR – zadnji kosi


Vse po 10 EUR